Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zdá se, že doba, kdy zářivé blondýnky byly sexuálním symbolem, pomalu končí. Alespoň v Hollywoodu to tak vypadá.

 

 

 

Internetový server Sky News totiž přišel s informací, že nejedna celebrita dala sbohem zlatavé hřívě a vrátila se k původní barvě svých vlasů.

 

Důvod? Blond prý začíná být nudná, okoukaná, prostě out.


Že by ženy a dívky spoléhaly na to, že tmavé vlasy jim podtrhnou inteligenci a dodají tak na serióznosti?

Popravdě, nevím, zda zrovna vlasy jsou v tomto směru tím nejhlavnějším faktorem. Ale na hollywoodské vrtochy jsme si už asi zvykli všichni. Jedna éra střídá druhou a žádná celebrita nechce být mimo hru.

 

Ale nechme Hollywood žít si svůj vlastní život a podívejme se, jak to s módou - co se barvy vlasů týče - vypadá u nás…

 

Faktem je, že barvy různých odstínů lomcují s trhem. Vybrat si barvu, po které toužíme, není vůbec těžké.

Tím pochopitelně nemyslím různé extravagantní barvy, které sem tam vidíme na ulici.

Na mysli mám klasické odstíny od černé jako noc až po oslnivě blond. Která barva u nás frčí a která je v žebříčku oblíbenosti na posledním místě?

 

Irena Kropeníčková, kadeřnice:

„Příliv zákaznic, které chtějí být blondýnkami, máme hlavně z jara. A to se v podstatě rok co rok opakuje. V současné době v našem kadeřnictví převládají zákaznice, které chtějí svou přírodní barvu jen oživit, nikoli radikálně změnit. Ale například s přáním, obarvit vlasy na černo jsem se nesetkala už nějakou dobu. Ale to pochopitelně nic ve světě módních trendů neznamená, protože obarvit si vlasy doma, není v dnešní době již nic složitého.

Pravdou je, že ve světě se probouzí móda přírodních vlasů a chemické blondýnky jdou do ústraní. Jenže tato móda už nastupovala několikrát a nikdy neprorazila úplně a hlavně nikdy nevydržela dlouho. Je to spíše taková nárazovka, která rychle vyprchá. Nevěřím, že by někdy skutečně blond vlasům odzvonilo. Ať přírodním, či odbarveným.“

 

Móda nemóda, každému sluší něco jiného. Takže řídit se pokaždé jen módou může znamenat pěkný šlápanec vedle. Budeme in, budeme moderní a budeme vypadat jako strašidla... Pamatuji si, jak kdysi Lucka Bílá vyprávěla o tom, že i ona zatoužila být blondýnou. A blondýnou byla .... pár hodin. Prý když se viděla v zrcadle, musela se smát sama sobě. Vyzkoušela a fofrem zapomněla na touhu experimentovat s barvou.

 

Chtěla jsem na závěr napsat něco ve smyslu, že na barvě vlasů stejně nezáleží, podstatné je, jaké jsme uvnitř. Nemyslím, že tato věta není pravdivá, je. Jenže mi připadá tak trošku neupřímná. Odbarvím si hlavu a místo sexy blond budu mít zářivou mrkev – pak mi ona věta, že nezáleží na barvě vlasů, ale na tom jaká jsem, bude znít jako ta nejpitomější fráze na světě...

 

Takže nic takového. Chceme se líbit, být sexy, být in. Jsme ženy a prostě k nám tento chtíč, tato touha patří a nemyslím si, že je to něco špatného.

 

A co na to muži? Jaká jim se líbí žena? Blondýna, hnědovláska, černovláska, zrzka? Tak na to jsem se jich zeptala na jednom nejmenovaném českém chatu:

 

Jarda.Hla1980: tmavě hnědý vlasy

ArcherTom: Mně se nejvíc líbí blondýnky

Coufex: mně se teda libí spíš tmavší barvy vlasů

Sendwix: vlasy jsou nejlepší dlouhý a červený

elfmanus: brunety s dlouhými vlasy

Lucas…: samozřejmě brunetky, špinavý blond je taky ještě ok a musí být středně dlouhý

 

Nioneta

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Tension - Taylor & Francis Online

(AGamgreave, 9. 10. 2018 4:04)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-naturel-femme-soldes/