Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekKdyž padají vlasy, pomůže odvar z kopřivy:
Kopřiva dokáže mnohé, ale tento problém nevyřeší. Příčinou padání vlasů může být užívání léků, roční období a také stres.Když jsem těhotná, nesmím si barvit vlasy, mohla bych ublížit miminku:
Není třeba se ničeho bát, barva nevnikne do pokožky, zůstává jen na povrchu, takže se barvení neobávejte!Když se budu často stříhat, moje vlasy pak porostou rychleji:
Ani náhodou! Růst vlasů je geneticky podmíněna s tím nic nenaděláte. Nepomohou ani speciální kůry a různé potravinové doplňky, jen se zbavíte roztřepených konečků.Dávka šamponu na vlasy při mytí stačí jen jedna, ušetřím:
To opravdu nestačí, v kadeřnictví také myjí 2x.To první mytí nás zbaví jen nečistot a teprve to druhé pečuje o naše vlasy.Je špatné mýt si vlasy každý den:
Nevadí, pokud použijete jemný šampon, který je ke každodennímu mytí i určen. A hlavně to pomůže vašemu sebevědomí při stále se mastících vlasech.Je pravda, že v období menstruace se vlasy hůře barví?
Je pravda, že v tyto dny je hladina hormonů poněkud jiná. A právě tehdy se může (ale nemusí) stát, že výsledek barvení nebude podle vašich představ.Vyžehlit vlasy? Ne, zničila bych si je:
Ne, pokud před žehlením použijete speciální sérum. To bude vaše vlasy chránit po celou dobu této procedury. Jsou lepší žehličky keramické.Když si budu vlasy často kartáčovat, budou lesklé a bohaté:
Tady není na čem stavět! Získáte jedině to, že se vám vlasy budou více mastit.Proč si nedat výživnou masku, když jde lehce spláchnout:

Nejde! Pokud vám na vlasech zůstanou zbytky této vlasové kůry, budou vlasy plihlé a mastné! Proto je splachujte 2x déle než šampon.


Redakce TV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář